فول فایل

فول فایل

بانک کامل پایان نامه مقاله تحقیق کارآموزی کارورزی طرح توجیهی کار آفرینی پروژه با پشتیبانی کامل. اگر موضوعی را پیدا نکردید حتما از طریق تلگرام سفارش دهید این سایت با بیش از 3850 فایل آماده به چاپ به فروش می رسد تماس در تلگرام 09357668326

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 1382
  • بازدید دیروز : 1434
  • بازدید کل : 1389861

دانلود پروژه کلاس موفق ۹۰ ص قالب word


این پروژه برای مشخص کردن کلاس موفق در طی 4سال (87-86 الی 90-89 ) می باشد . در این بررسی در هر سال 5 کلاس و در هر کلاس پنج نفر به طور تصادفی انتخاب شده اند . 5 کلاس انتخاب شده عبارتند از اول عمومی - دوم تجربی – دوم ریاضی فیزیک – سوم تجربی – سوم ریاضی فیزیک . ما در این پروژه نمرات ترم دوم دانش آموزان را مورد ارزیابی قرار دادیم . در ضمن در سال 89-90 به علت ندا شتن نمرات ترم دوم از نمرات ترم اول استفاده کرده ا یم. در هر کلاس،ما توانستیم معدل هر درس را بدست آورده و معدل درس آن سال را با معدل همان درس در سال های دیگر با هم مقایسه کنیم . ما موفقیت تحصیلی را به آن معنا می دانیم که معدل درس های دانش آموزان بالای 17 باشد که در ارائه کار ما از نمودار میله ای برای نشان دادن یک درس در سال های مختلف و مقایسه موفقیت دانش آموزان در آن سال ها استفاده کرده ایم . در این پروژه علاوه بر آمار تحصیلی دانس آموزان از نمودار های میله ای و دایره ای و جداول و محاسبات آماری از جمله مد – میانگین- میانه و..... استفاده شده است .

به دلیل هم شیفت بودن مدارس و هماهنگ نبودن و نبود وقت کافی دفترداران دبیرستان ها مجبور به بررسی آمار تعداد تصادفی دانش آموزان دبیرستان آسیه شدیم. جمع آوری داده ها می تواند از داده های: 1- پرسش شفاهی (مصاحبه)- پرسش کتبی 2- استفاده از داده های از پیش تهیه شده 3- مشاهده و ثبت مطالب 4- اندازه گیری و آزمایش ، انجام شود که این پروژه با پرسش از دانش آموزان میسر نشد که ممکن بود به علت خواستن نام های دانش آموزان و نمرات درسی آنها به سؤالات به خوبی پاسخ داده نشود. به همین دلیل از داده های از پیش تهیه شده استفاده گردید در قسمت مقایسه کلاس ها، و رسم نمودار دایره ای ، فراوانی بر حسب تعداد دانش آموزانی که در پایه های مختلف نمره بالای 17 کسب کرده اند انتخاب شده است که در آن تعداد همه دانش آموزان یک پایه در سال های مختلف بررسی شده است.


مبلغ قابل پرداخت 10,800 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۲ شهریور ۱۳۹۵               تعداد بازدید : 410

برچسب های مهم

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

خراسان شمالی شهرستان گرمه

در خرید خود تردید نکنید با پشتیبانی کامل در کنار شما هستیم پشتیبانی ۰۹۳۵۷۶۶۸۳۲۶ و تلگرام fullfil@ چون فایلها به تعداد انبوه خریداری شده در صورتی که فایلی از شما در سایت قرار دارد و رضایت ندارید از طریق تلگرام اطلاع دهید تا حذف شود

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما